HOME > Česky > Přírodní bytosti

Přírodní bytosti

Přátelé lidí, ochránci země

Přírodní bytosti
Přátelé lidí, ochránci země

Za starých časů byla existence přírodních bytostí pro člověka samozřejmostí: bytosti stromů, bytosti vody, lesní víly a trpaslíci byli částí jeho životního prostředí, vážil si jich a snažil se zajistit jejich přízeň.
Na celem světě se na tom ve společnostech, které jsou svázané s přírodou, dodnes nic nezměnilo.
Nejenže naše zapadní civilizace poslala přirodní bytosti zpátky do pohádek, dokonce jim dělá těžkosti znečišťováním vzduchu, vody a země. V posledních 15 letech přibylo na dramatičnosti těchto varování, volaní o pomoc, apelů k novému nasměrování.
Přírodní bytosti, kterým vděčíme za zelené šaty naší země, čistý vzduch, průhlednou vodu a krásnou přírodu, se starají přes všechny těžkosti ze všech sil o život a růst, květenu a plody, toky a déšť ... na naší planetě.
Ještě pořád jsou našimi přáteli a kdo se k nim mile obrací, může dostat moudrou radu, duchovní vedení a někdy i vyléčení.

Cílem našich seminářů je aktivizovat skrytou citlivost účastníků a tím je vést k zažití přirodních bytostí. Dalším důležitým tématem je "lečení země": cvičení a meditace, které si přírodní bytosti od nas přejí. V takové dny se intenzivně spojíme s přírodou a cítíme plynutí jejich sil ve stromě, v potoce, větru, v ptačím zpěvu a v tichu. Poznáme se jako část těchto sil a bytosti přírody jako stvoření, jako děti matky země.

Suche | Sitemap | Impressum